Kuna ikka ja jälle tekitab see sõna segadust, siis otsustasin täna kirjutada teile polüteraapiast.

Mis on polüteraapia? Polüteraapia keskendub inimesele, kui tervikule, et aidata tal korrastada ja tervendada oma elu igat aspekti, alustades oma sisemaailmast. See on praktiline töö iseendaga. Mida see siis tähendab? Vastavalt esimesel kohtumise lahti rullunud teemadele ja sinu enda soovidele, leiame praktilised harjutused, mis aitavad sul ennast lahti arutama hakata. Antud harjutused, mida ma nimetan ka kodurõõmuks, aitavad sul hakata ennast märkama ja iseendas kohal olema. Millised on sinu igapäeva mõtted, milliseid emotsioone valdavalt koged, mis ärritab, mis uskumusi ja harjumusi sa endaga kaasas kannad? Läbi märkamise tekib teadlikkus ja avaneb sulle võluvõti neid asju hakata tegema uutmoodi.

Terapeut ei ole inimene, kes sulle lahendused kätte viskab, vaid minuga koos toome need asjad nähtavale, leiame üles sinu enda kadunud ressursid ja võluvõtmed, kuidas sina ise saaksid taas oma elus ohjad enda kätte võtta. Teraapias me ei saa muuta teisi inimesi, vaid iga inimene vastutab ainult iseenda elu ja emotsioonide eest!

Ja vahest tuleb aktsepteerida seda, et me ei saagi kõike muuta ja näha kohe lahendust. „On nagu on“ – kõige parem lause, mis lubab selle olukorral olla ja teha rahu. Ning siis saab toimuda alles edasiminek.

Kuidas minust sai polüterapeut? Minu esimene tütar sündis kaks kuud varem. See teekond oli emotsionaalselt, füüsiliselt ja vaimselt väga raske. Kui kõigest sellest välja tulin, vajasin ise selgust ja korrastust. Lisaks olen olnud kogu elu natukene maailmapäästja ja kui see väljaõpe minuni jõudis, siis ma teele asusin. Läbi 2 aasta praktilise õppe sain väga palju teada iseenda kohta ja tunnen, et töö inimestega on see, mis paneb minu silmad särama. Aastal 2020 alustasin oma õpinguid Teadvusteraapia keskuses esimese grupina polüteraapia väljaõppes. Nüüdseks olen omandanud 4 aastat kogemusepagasit ning aina rohkem näen, kui võimsad on need tööriistad! Polüteraapia looja on koolitaja, kirjanik, vaimse heaolu strateeg ja laialdase kogemusega terapeut Maria Baydar.

Miks tulla? Tulla selleks, et saaksid täielikult tagasi võtta oma väe ja vastutuse elu eest enda kätte. Märkamine ja teadvustamine miks, kuidas ja milleks loob selguse meelele ja mõistusele ning annab võimaluse teha asju uut moodi ja selliselt, mis sind toetab ja väestab. Tule ärata taas üles see särav VÄIKE PRÄÄNIK Sinu sees! Oluline on tahe ja valmisolek muutusteks.

Milliste teemadega võib leida abi polüteraapiast? Ärevushäired, läbipõlemine, enesearmastus, sisemise potentsiaali leidmine, lapsepõlve traumade tervendus, elujõu ja motivatsiooni taastamine, oma tee leidmine, sõltuvused, soov õppida ennast edukalt juhtima jne.

NB! SUVEPAKKUMINE!

  • Suveks vaimselt vormi!
  • 3x teraapia 60 minutit KOKKU 170 eurot!  
  • Pakkumine kehtib kuni 7.juunini!
  • Seansid toimuvad PESA ruumides Pärnu mnt 120, Sauel või veebis
  • Aja broneerimiseks saada meil essi@vaikepraanik.ee või helista 56350112